home

Koda Indie oslavila své desáté výročí v Indii. Společnost Koda působila v Indii, protože v listopadu 2001 byla dceřinou společností kodaAuto a. S. Česká republika (skupina Volkswagen) .koda vstoupila na indický trh s uvedením na sedan Octavia. Rychle zahájila montážní operaci v nejmodernějším výrobním závodě v Shendře poblíž města Aurangabad, Maharashtra. Zařízení je rozloženo na ploše 300 000 m2. 

Koda Auto India, zcela vlastněná dceřiná společnost společnosti koda Auto a.s., Česká republika a jedním z nejslibnějších poskytovatelů automobilů v Indii, dokončila milník svého desetiletého působení v Indii. Při příležitosti 10. výročí koda zahájila kampaň 'Koda Celebration' s konkrétními dodávkami přes všechny kodařské vozy.Vedoucím trhem ve své kategorii a identifikovaným díky svému sofistikovanému designu a špičkové technologii, byla Koda svědkem vynikající reakce ve všech svých obchodech; Hublot diego hodinky Všechna nová Fabia, Laura, Yeti a Výborná. repliky hodinek Ne tak dávno koda dosáhla v květnu 2017 100% růstu tržeb více než za stejné období posledního roku.

Pan Thomas Kuehl, člen představenstva, prodej a marketing, kodaAuto India uvedl: 'Naše cesta v Indii byla docela slibná,' dosáhli jsme trvalé zvýšení prodeje za každou položku za posledních deset let a my se těšíme Mít v budoucnu veliké růstové grafy. Oslava kodaAuto je jednou z konkrétních iniciativ, díky nimž bychom dnes povzbudili lidi k tomu, aby přišli a byli součástí členů rodiny Koda. ' Společnost kodaAuto se zavázala k Indii a má jednu z největších autorizovaných dealerských sítí, která se rozrostla v 81 dealerách (73 dealerů + 8 prodejních míst v butiku). Koda má dobrou přítomnost a snaží se rozšířit své působení po celé Indii.O společnosti kodaAutoIndia : Koda působí v Indii kvůli skutečnosti, že listopad 2001 je dceřinou společností kodaAuto a. Nejlepší fake hodinky rolex S. Česká republika (Volkswagen Group), jedna s nejrychleji se rozvíjejícími dodavateli automobilů v Evropě Replika hodinky rolex .

kodaAutoIndia má 4 modely v prodeji v Indii - koda Excellent, koda Laura, koda Fabia i nedávno spuštěné koda Yeti.koda Auto India Síť 73 obchodních zastoupení a 8 boutique showroomů v celé zemi a prodáno přes 114281 kusů kvůli skutečnosti listopad 2001.
  • rolex repliky
  • Replika roztomile hodinky
  • Replika slevovych hodin
  • Replika sperky svycarsko
  • Replika svycarske hodinky
  • Replika tag heuer dámske link hodinky
  • Replika tag heuer homepage hodinky
  • Replika tag heuer prislusenstvi hodinky